2001-ES CSAPATUNK EREDMÉNYEI (U10)

2008.11.23. NEMZETKÖZI TORNA - AUSZTRIA, WELS, 1. HELY

2008.12.29. TÁPIÓSZENTMÁRTON 1. HELY

2009.01.03.  KARCAG 2. HELY

2009.01.21.  JÁSZBERÉNY 1. HELY

2009.02.01. SZANDASZŐLLŐS 3. HELY

2009.02.28. MISKOLC 3. HELY

2009.04.19. BUDAPEST, DALNOKI NEMZETKÖZI TORNA, 2. HELY

2009.05.09. KECSKEMÉT 1. HELY

 2009. 05.20. SZAJOL-MGYLSZ TORNA MEGYEI DÖNTŐ 1. HELY

2009.05.31.-06.01. CSEPEL  2. HELY

2009.06.13.BUDAPEST-TANÉVZÁRÓ FESZTIVÁL(Országos döntő)  17. HELY

2009.06.20.SZOLNOK,I.JÁSZKUN VOLÁN-GENERAL SERVICE KUPA  4. hely

2009.06.27.FEGYVERNEK,VIRÁGZÓ TISZA-NAPI KUPA  3. hely

2009. 08.01.-06. KUN CUP (nemzetközi torna), "A" csapat: 2. hely, "B" csapat: 5. hely

2009. 08.08.-09. Karnevál Kupa (nemzetközi torna), Debrecen  4. hely

2009. 09. 12. U 9-es torna, Karcag  2.  hely

2009. 10.03. Országos Tanévnyitó Fesztivál. Telki edzőcentrum 1. hely

2009. 10.25. Műfüves pálya hivatalos átadó, 2000-2001 korosztály, 3. hely

2009. 11. 07., Besenyszög, U9 korosztály, 1. hely

2009. 11.21. MLSZ-NUSI torna, 1. hely

2009. 11.20-22. 8. INT. ESV Wels  Futball Hallenmaster, 2. hely

2009.11.28. MGYLSZ Iskolai Program, 4. hely

2009. 12.13., FERRO-GREAT Kupa, Jászberény, 2. hely

2010. 01.09. ÚJÉVI KUPA, Szolnok, 1. hely

2010. 01.17. KISE KUPA 2010, Gyömrő, 1. hely

2010.01.23. TÉLI KUPA, Diósgyőr, 4. hely

2010. 01.30. MARTFŰI KUPA, 1. hely

2010.02.05. MGYLSZ ISKOLAI PROGRAM, 2. forduló 1.hely

2010.02.13-14. TÉLI KUPA, Békéscsaba (nemzetközi torna), 3. hely

2010.02.27., KOLLÁTH BÉLA EMLÉKTORNA, 5. hely

2010.04.02. HÚSVÉTI KUPA, Karcag, 3.hely

2010.04.17. Törökszentmiklós, 1. hely

2010.05.07. Iskolai Program 3. forduló, Zagyvarékas, 1. hely

2010.05.08., MLSZ-NUSI Program, 3. forduló, Szolnok 1. hely

2010.05.16., HÍRÖS-ÉP Kecskemét Kupa, 1. hely

2010.05.24. Pünkösd Kupa, Rákóczifalva, 2. hely

2010.05.26. Iskolai Program Megyei Döntő, 1. hely

2010.05.29. MLSZ NUSI Program, Besenyszög, 1. hely

2010.06.05. FEGYI KUPA, Fegyvernek, 1. hely

2010.06.12., Iskolai Program Országos Döntő, 3. hely

2010.06.20., JÁSZKUN VOLÁN GENERAL SERVICE KUPA, 4. hely

2010. 08.03-08., KUN KUPA, Szolnok, 1. hely

2010. 08.14-15., KARNEVÁL KUPA, Debrecen, 2. hely

2010.08.28., XI. Berrár Mihály Emléktorna, Tiszabura, 5. hely

2010.09.04. III. Németh Ferenc Emléktorna, Halásztelek, 11. hely

2010. 12.11., INDEX Kupa, Törökszentmiklós, U11 torna, 1. hely

 

2011. 01.23. Karcag, 2. hely

2011.01. 29. Mezőberény, 3. hely

2011. 01. 29. Martfű, 1. hely

2011. 02.05. Kolláth Béla Emléktorna, 5. hely

2011. 02.06., II. Garden Kupa, 4. hely

2011.03.20., Tavasznyitó Foci Torna, Budapest, 1. hely

2011. 04.23-24., Húsvéti Torna, Budapest, 6. hely

2011. 05.13., Bozsik iskolai program, 3. hely

2011. 05.14., Hírös-Ép Kupa, Kecskemét, 1. hely

2011. 05.15., Bozsik egyesületi program, U-11., 3. hely

2011.06.05., Abonyi Kid Kupa, U-11-es torna, 3. hely

2011.06.19. III. JÁSZKUN VOLÁN-GENERAL SERVICE KUPA, Szolnok, 2. hely

Oldalmenü
Naptár
Diavetítő
Szavazás
Melyik csapatunk jut az első hat közé az Interligában?
2000
2001
2002
2003
Mindegyik