A tornán résztvevő csapatok:

Magyar csapatok:

1. Berény Gyermek FC
2. Békéscsaba UFC
3. Gyula Termál FS
4. H. Olasz FS Debrecen
5. Hódmezővásárhely FC
6. Loki FS Debrecen
7. L-it Szeac Kész Akadémia Szeged
8. Orosházi MTK – ULE
9. Szolnoki MÁV FC
10. Tisza Volán FS Szeged

Román csapatok

1. CS Atletico Arad
2. CS FC Electrica 1869 Timisoara
3. FC Paleu Orodea
4. FC Timisoara
5. LPS Banatul Timisoara
6. UTA Arad 

A torna tavaszi fordulóinak időpontjai, helyszínei:

6. Ford. Időpont Rendező csapat
A március 26 szombat T.Volán FS Atletico Arad OMTK - ULE Loki FS
B március 26 szombat Hódmezővásárhely Berény Gy FC Gyula Termál Olasz FS
C március 26 szombat LPS Banatul TM Szolnoki MÁV FC Timisoara FC Paleu Nagyvárad
D március 26 szombat UTA Arad CS FC Electrica TM L-it Szeac KA Békéscsaba UFC

7. Ford
A április 10 vasárnap Szolnoki MÁV Hódmezővásárhely CS FC Electrica TM Atletico Arad
B április 10 vasárnap Békéscsaba UFC T.Volán FS FC Timisoara Olasz FS
C április 9 szombat Berény Gy FC L-it Szeac KA LPS Banatul TM OMTK - ULE
D április 10 vasárnap FC Paleu Nagyvárad Loki FS UTA Arad Gyula Termál

8. Ford.
A április 30 szombat FC Timisoara Loki FS Berény Gy FC CS FC Electrica TM
B április 30 szombat Gyula Termál OMTK - ULE Békéscsaba UFC Szolnoki MÁV
C április 30 szombat Atletico Arad UTA Arad LPS Banatul TM Olasz FS
D április 30 szombat L-it Szeac KA FC Paleu Nagyvárad Hódmezővásárhely T.Volán FS

9. Ford.
A május 8 vasárnap Berény Gy FC UTA Arad Szolnoki MÁV T.Volán FS
B május 8 vasárnap Békéscsaba UFC Loki FS LPS Banatul TM Hódmezővásárhely
C május 8 vasárnap FC Paleu Nagyvárad OMTK - ULE Olasz FS CS FC Electrica TM
D május 7 szombat Atletico Arad L-it Szeac KA FC Timisoara Gyula Termál

10. Ford.
A május 21 szombat OMTK - ULE Hódmezővásárhely FC Timisoara UTA Arad
B május 21 szombat Loki FS  Olasz FS Szolnoki MÁV L-it Szeac KA
C május 21 szombat CS FC Electrica TM T.Volán FS Gyula Termál LPS Banatul TM
D május 22 vasárnap Békéscsaba UFC Atletico Arad Berény Gy FC FC Paleu Nagyvárad  

A torna őszi fordulóinak időpontjai, helyszínei (rendező csapatok vastag betűkkel)

1. Ford. Időpont Rendező csapat
A szeptember 25 szombat OMTK - ULE Szolnoki MÁV T.Volán FS Loki FS
B szeptember 26 vasárnap Berény Gy FC Hódmezővásárhely Gyula Termál Olasz FS
C szeptember 25 szombat LPS Banatul TM Atletico Arad FC Timisoara FC Paleu Nagyvárad
D szeptember 25 szombat UTA Arad CS FC Electrica TM L-it Szeac KA Békéscsaba UFC
 
2. Ford
A október 10 vasárnap CS FC Electrica TM Hódmezővásárhely Atletico Arad Szolnoki MÁV
B október 10 vasárnap Békéscsaba UFC T.Volán FS FC Timisoara Olasz FS
C október 9 szombat OMTK - ULE L-it Szeac KA LPS Banatul TM Berény Gy FC
D október 9 szombat FC Paleu Nagyvárad Loki FS Gyula Termál UTA Arad
 
3. Ford.
A október 17 vasárnap Berény Gy FC Loki FS FC Timisoara CS FC Electrica TM
B október 16 szombat Atletico Arad OMTK - ULE Békéscsaba UFC Gyula Termál
C október 17 vasárnap Szolnoki MÁV UTA Arad LPS Banatul TM Olasz FS
D október 17 vasárnap T.Volán FS FC Paleu Nagyvárad Hódmezővásárhely L-it Szeac KA
 
4. Ford.
A október 23 szombat UTA Arad Berény Gy FC Atletico Arad T.Volán FS
B október 24 vasárnap Békéscsaba UFC Loki FS LPS Banatul TM Hódmezővásárhely
C október 23 szombat FC Paleu Nagyvárad OMTK - ULE Olasz FS CS FC Electrica TM
D október 23 szombat L-it Szeac KA Szolnoki MÁV FC Timisoara Gyula Termál
 
5. Ford.
A november 7 vasárnap Hódmezővásárhely OMTK - ULE FC Timisoara UTA Arad
B november 7 vasárnap Loki FS Olasz FS Atletico Arad L-it Szeac KA
C november 7 vasárnap Gyula Termál T.Volán FS LPS Banatul TM CS FC Electrica TM
D november 7 vasárnap Szolnoki MÁV Békéscsaba UFC Berény Gy FC FC Paleu Nagyvárad
1. forduló  
Helyszín: OMTK - ULE 1913 Orosháza Gyopárosi út 3. füves pálya
                        
A szeptember 25 szombat,  OMTK - ULE, Szolnoki MÁV, T.Volán FS, Loki FS
B szeptember 26 vasárnap ,Berény Gy FC, Hódmezővásárhely, Gyula Termál, Olasz FS
C szeptember 25 szombat, LPS Banatul TM, Atletico Arad, FC Timisoara, FC Paleu Nagyvárad
D szeptember 25 szombat,  UTA Arad, CS FC Electrica TM, L-it Szeac KA,  Békéscsaba UFC

2. forduló
Helyszín: CS FC Electrica Timişoara Temesvár Timişoara, str. Renaşterii nr.28 (lângă stadion UMT) füves pálya
 
A október 10 vasárnap CS FC Electrica TM, Hódmezővásárhely, Atletico Arad, Szolnoki MÁV
B október 10 vasárnap Békéscsaba UFC, T.Volán FS, FC Timisoara, Olasz FS
C október 9 szombat OMTK - ULE, L-it Szeac KA, LPS Banatul TM, Berény Gy FC
D október 9 szombat FC Paleu Nagyvárad, Loki FS, Gyula Termál, UTA Arad

3. Forduló
Helyszín: Szolnoki MÁV FC, Tiszaligeti Stadion vagy Véső úti Stadion

A október 17 vasárnap Berény Gy FC, Loki FS, FC Timisoara, CS FC Electrica TM
B október 16 szombat Atletico Arad, OMTK - ULE, Békéscsaba UFC, Gyula Termál
C október 17 vasárnap Szolnoki MÁV, UTA Arad, LPS Banatul TM, Olasz FS
D október 17 vasárnap T.Volán FS, FC Paleu Nagyvárad, Hódmezővásárhely, L-it Szeac KA

4. forduló
Helyszín: L-it Szeac Kész Akadémia Szeged Szeged Felső-tiszaparti Stadion Etelka sor műfű

A október 23 szombat UTA Arad Berény Gy FC Atletico Arad T.Volán FS
B október 24 vasárnap Békéscsaba UFC Loki FS LPS Banatul TM Hódmezővásárhely
C október 23 szombat FC Paleu Nagyvárad OMTK - ULE Olasz FS CS FC Electrica TM
D október 23 szombat L-it Szeac KA Szolnoki MÁV FC Timisoara Gyula Termál

5. forduló
Helyszín: Szolnoki MÁV FC, Tiszaligeti Stadion vagy Véső úti Stadion

A november 7 vasárnap Hódmezővásárhely, OMTK - ULE, FC Timisoara,UTA Arad
B november 7 vasárnap Loki FS, Olasz FS, Atletico Arad, L-it Szeac KA
C november 7 vasárnap Gyula Termál, T.Volán FS, LPS Banatul TM, CS FC Electrica TM
D november 7 vasárnap Szolnoki MÁV, Békéscsaba, UFC Berény Gy FC, FC Paleu Nagyvárad
  
 
Részletek a versenykiírásból
 
A bajnokság célja:
• A labdarúgás népszerűsítése az adott országokban
• Versenyzési lehetőség biztosítása az U11, U10, U9, U8, korosztályok számára
• Idegen labdarúgó kultúrák megismerése
• A résztvevők határok nélküli versenyeztetése
• Határ menti kapcsolatok kialakítása, ápolása a sport segítségével
• Az UEFA szellemiség meghonosítása és elmélyítése az edzők, szülők és a gyermekek személyiségében
• Tehetségek felkutatása és irányított képzése az adott országokban 
 
A bajnokság lebonyolítása:
• Négy évfolyamon külön-külön 16 csapatos őszi-tavaszi bajnokság torna rendszerben, körmérkőzéses formában.
• Egy játéknapon, 4 helyszínen, 4 x 4 csapat körmérkőzést játszik.
• Egyes játéknapokon az adott helyszíneken évfolyamonként és csapatonként 3-3 mérkőzést játszanak a csapatok (játékidő 2 x 15 perc).
• Öt őszi és öt tavaszi játéknapon lehet elérni a teljes bajnokság lebonyolítását.
• Az egyes játéknapok helyszíneit a résztvevő magyar, illetve román csapatok jelentkezései és pályájuk alkalmassága alapján jelöljük ki.
• A rendező csapatnak kell biztosítania a 4 játékvezetőt (nem kötelező hivatalos játékvezetőket kérni) és a 4 mérkőzéslabdát.
A helyezések eldöntése:
• A több megszerzett pont
• Több győzelem
• Gólkülönbség
• Több rúgott gól
• Egymás elleni eredmények pontkülönbsége
• Egymás elleni eredmények gólkülönbsége
• Az egyesületek négy évfolyamának elért helyezései alapján összetett 1-3 helyezett csapatok kiszámítása: a bajnokság befejezése után egyesületenként a négy évfolyam helyezése összeadásra kerül, és a legkevesebb helyezési számot elért egyesület nyeri az összetett bajnoki címet. Azonos helyezési szám esetén a klubok négy évfolyamának egymás elleni őszi és tavaszi eredményei alapján kell dönteni: több pontszám, több győzelem, gólkülönbség, több rúgott gól, egymás elleni eredmény.
 
Korosztályok:
• U11 – 2000. 01. 01. után születettek
• U10 – 2001. 01. 01. után születettek
• U 9 – 2002. 01. 01. után születettek
• U 8 – 2003. 01. 01. után születettek
• (A leány játékosok 1 évvel idősebbek lehetnek az évfolyamnál.)

Játékidő: minden évfolyamon egységesen 2 x 15 perc
Labdaméretek: mind a 4 évfolyamon 4-es méretű labda (2003 játszhat könnyített 4-essel)
A játékosok száma egy-egy játéknap alkalmával:
• Az U11 - U10 korosztályokban: 12 fő / a csapatból 6+1 fő lehet pályán,
• Az U9 – U8 korosztályokban: 10 fő / a csapatból 5+1 fő lehet pályán.
• A csere a mérkőzésen folyamatos, oda-vissza lehetséges.
 
A tornák mindig magyar idő szerint 11:00 (román idő szerint 12:00) kezdődnek és 15:00 (16:00) tartanak. Ettől eltérni csak mind a 4 klub beleegyezésével lehetséges.
 
Az Interliga bajnokság mérkőzésein azt az UEFA szellemiséget kívánjuk meghonosítani, miszerint az érintett korosztályok játékában semmilyen mértékben se legyen jelen az eredmény centrikusság. 
 
Oldalmenü
Naptár
Diavetítő
Szavazás
Melyik csapatunk jut az első hat közé az Interligában?
2000
2001
2002
2003
Mindegyik