II. GARDEN HOTEL KUPA
UTÁNPÓTLÁS TEREMLABDARÚGÓ TORNA
U-11
(2000.01.01. utáni születésűek)
 
2010. február 06. (vasárnap) 9.oo órától
 
VERSENYKIÍRÁS – PROGRAM
 
Helyszínek:  2 nagy csarnokban, 100 m-re egymástól.
Szolnok, Tiszaligeti Sportcsarnok
Szolnok, Tiszaligeti Főiskola Sportcsarnok
 
A torna rendezői:       Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 
                                       Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft
                                        Szolnoki  Garden Hotel
 
Nevezett csapatok:
 Kecskeméti TE-ERECO, Szolnoki MÁV FC, BÉKÉSCSABAI UFC, DVSC LOKIFOCISULI, DEBRECENI OLASZFOCISULI, Nyírsuli,   Szolnok MÁV 2001, KARCAG, HIRÖS-ÉP KECSKEMÉT, EGER, SZANDA FOCI SULI,
 
2010-es Végeredmény:
 
1.FERENCVÁROS
2.NYÍRSULI
3.KISPEST HONVÉD
4.LURKÓ FOCIMÁNIA
5.CSEPEL
6.SZOLNOKI MÁV FC
7.SZOLNOKI MÁV FC 2001
8.KECSKEMÉTI TE
 
Nevezési határidő: Az első-tíz csapat nevezéséig, legkésőbb január 13-ig!
 
Technikai megbeszélés:  9.oo órakor a Tiszaligeti Sportcsarnok Konferencia termében
(Nevezési díj:   10.000.- Ft/csapat)
 
Étkezési lehetőség:     ebéd - 1.000.- Ft/fő (3 fogásos)
 
 
A torna díjazása:
I. helyezett csapat: kupa, érem, oklevél.
II. helyezett csapat: érem, oklevél
III. helyezett csapat: érem,  oklevél
 
Különdíjak:
- a torna legeredményesebb játékosa
- a torna legjobb kapusa
- a torna legjobb játékosa
- a torna legjobb hazai játékosa
 
Csapatlétszám:           12 fő játékos maximum!
A mérkőzéseken:         5+1 fő tartózkodhat a pályán
Cserelehetőség:          6 fő állandó jelleggel cserélhető (oda-vissza)
Pályaméret:                   40 x 20 m-es
Kapuméret:                   3 x 2-es
Labdaméret:                  4-es méretű
Játékidő:                   minden mérkőzés :  25 perc.
 
A torna lebonyolítási rendje:
A tornán résztvevő csapatok 2 x 4-es vagy 5-ös csoportban ( A - B ) lesznek sorsolva .
az „A” csoport: a Tiszaligeti Sportcsarnokban
- a „B” csoport : a Tiszaligeti Főiskola Sportcsarnokban
játsza  le a csoporton belüli körmérkőzéseket a sorsolás alapján.
A csapatok a csoporton belüli körmérkőzések eredményei alapján döntik el a sorrendet.
A további mérkőzések a csoporthelyezések alapján az alábbiak szerint folytatódnak:
- az „A” –„B” csoportok első és második helyezettjei keresztbejátszással (A1-B2), (B1-A2)-vel játszik az elődöntőben.
- A döntőt a győztesek játsszák (I-II. helyért), a vesztesek (III-IV.) helyért játszanak.
A további csoporthelyezettek (V-VIII.) helyosztó mérkőzéseken döntik el a további végső helyezéseket. A3-B3, az V-VI. helyért, az A4-B4, a VII-VIII. helyért mérkőznek.
 
 
Az elődöntő, döntő mérkőzéseket a Tiszaligeti Sportcsarnokban,
a helyosztó mérkőzéseket (V-VIII-ig) a Tiszaligeti Főiskola Sportcsarnokban rendezzük meg.
Az öltözőben hagyott értékekért felelősséget nem vállal a rendezőség!
A tornán résztvevő csapatok játékosai saját felelősségükre versenyeznek!
 
Játékszabályok: a kispályás labdarúgás szabályai szerint!
 
- középkezdésből és kapukirúgásból közvetlenül gól nem érhető el!
- az oldalvonal mögül bedobással és berúgással hozható játékba a labda. Az ellenfél játékosai 3 m-re helyezkedhetnek el a pontrúgásnál és nem akadályozhatják a labda játékba hozatalát.
- szögletrúgás van.
- ha a labda  tetőt ér,  az ellenfél a felező vonalról közvetett szabadrúgással következik.
Kiállítási idő: 2 perc, illetve végleges (5 perc után egészül ki a csapat)
A véglegesen kiállított játékos a soron következő mérkőzésen nem játszhat. Súlyosabb vétség esetén a versenybizottság dönt a fegyelmi büntetés mértékéről.
 
A mérkőzés pontozása:
- győzelem: 3 pont
- döntetlen: 1 pont
- vereség: 0 pont
 
A csoporton belüli sorrend meghatározása:
1. legtöbb pont
2. egymás elleni eredmény
3. gólkülönbség
4. több rúgott gól.
 
A helyosztó – elődöntő – döntő mérkőzéseken döntetlen eredmény születik, úgy a csapatok 3-3 hétméteres rúgásokkal döntik el a végeredményt.
 
A tornán orvosi ügyeletet tartunk!
Varga László edző, szervező  06-20-579-1311, varga.l@freemail.hu 
Oldalmenü
Naptár
Diavetítő
Szavazás
Melyik csapatunk jut az első hat közé az Interligában?
2000
2001
2002
2003
Mindegyik