II. GARDEN HOTEL KUPA
UTÁNPÓTLÁS TEREMLABDARÚGÓ TORNA
U-18 (1993.01.01. utáni születésűek)
VERSENYKIÍRÁS – PROGRAM
2010. február 05. (szombat) 9.oo órától
Helyszín: :  2 nagy csarnokban, 100 m-re egymástól.
Szolnok, Tiszaligeti Sportcsarnok
Szolnok, Tiszaligeti Főiskola Sportcsarnok
 
A torna rendezői:     Szolnoki MÁV  Utánpótlás FC 
                                     Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft
   Szolnoki  Garden Hotel
 
Meghívott csapatok: Tisza Volán SC Szeged,   Kecskeméti TE-ERECO,  BÉKÉSCSABAI UFC, DVSC LOKIFOCISULI, DEBRECENI OLASZFOCISULI, Puskás Ferenc Akadémia Felcsút, Vasas, DVTK,  Szolnoki MÁV FC,  REAC  SI SE,  Csepel, Ferencváros, Nyírsuli,  Restart-Ceglédi VSE,    Eger FC,    Szolnok  Megyei  Válogatott.
2010-es Végeredmény:
1. Szolnoki MÁV FC
2. Tisza Volán SC
3. Kecskeméti TE
4. Eger SE
5. Ceglédi VSE
6. REAC
7. Szolnok megye válogatottja
8. Lurkó Focimánia
Nevezési határidő: Az első-tíz csapat nevezéséig, legkésőbb január 13-ig!
Technikai megbeszélés:  9.oo  órakor a Tiszaligeti Sportcsarnok Konferencia termében
Nevezési díj:  10.000.- Ft/csapat
 
Étkezési lehetőség:  ebéd -  1.000.- Ft/fő (3 fogásos)
 
A torna díjazása:
I. helyezett csapat: kupa, érem
II. helyezett csapat: érem,oklevél
III. helyezett csapat: érem, oklevél
Különdíjak:
- a torna legeredményesebb játékosa
- a torna legjobb kapusa
- a torna legjobb játékosa
- a torna legjobb hazai játékosa
Csapatlétszám:   12 fő játékos maximum!
A mérkőzéseken: 5+1 fő  tartózkodhat a pályán
Cserelehetőség:   6 fő  állandó jelleggel cserélhető (oda-vissza)
Pályaméret:   40 x 20 m-es
Kapuméret:     3 x 2-es
Labdaméret:     5-ös méretű
 
Játékidő:  csoportmérkőzéseken:   25 perc  
 
A torna lebonyolítási rendje:
A tornán résztvevő csapatok 2 x 4-es vagy 5-ös csoportban ( A - B ) lesznek sorsolva.
- az „A” csoport:  a Tiszaligeti Sportcsarnokban
- a „B” csoport :  a Tiszaligeti Főiskola Sportcsarnokban 
játssza le a csoporton belüli körmérkőzéseket a sorsolás alapján.
A csapatok a csoporton belüli körmérkőzések eredményei alapján döntik el a sorrendet.
A további mérkőzések a csoporthelyezések alapján az alábbiak szerint folytatódnak:
- az „A” –„B” csoportok első és második helyezettjei keresztbejátszással (A1-B2), (B1-A2)-vel játszik az elődöntőben.
- A döntőt a győztesek játsszák (I-II. helyért), a vesztesek (III-IV.) helyért játszanak.
A további csoporthelyezettek (V-VIII.) helyosztó mérkőzéseken döntik el a további végső helyezéseket. A3-B3, az V-VI. helyért, az A4-B4, a VII-VIII. helyért mérkőznek.
Az elődöntő, döntő mérkőzéseket a Tiszaligeti Sportcsarnokban,
a helyosztó mérkőzéseket (V-VIII-ig) a Tiszaligeti Főiskola Sportcsarnokban rendezzük meg.
 
 
Az öltözőben hagyott értékekért felelősséget nem vállal a rendezőség!
A tornán résztvevő csapatok játékosai saját felelősségükre versenyeznek!
Játékszabályok: a kispályás labdarúgás szabályai szerint!
- középkezdésből és kapukirúgásból közvetlenül gól nem érhető el!
- az oldalvonal mögül bedobással és berúgással hozható játékba a labda. Az ellenfél játékosai  3 m-re helyezkedhetnek el a pontrúgásnál és nem akadályozhatják a labda játékba hozatalát.
- szögletrúgás van.
- ha a labda  tetőt ér,  az ellenfél a felező vonalról közvetett szabadrúgással következik.
Kiállítási idő: 2 perc, illetve végleges (5 perc után egészül ki a csapat)
A véglegesen kiállított játékos a soron következő mérkőzésen nem játszhat. Súlyosabb vétség esetén a versenybizottság dönt a fegyelmi büntetés mértékéről.
A mérkőzés pontozása:
- győzelem: 3 pont
- döntetlen: 1 pont
- vereség: 0 pont
A csoporton belüli sorrend meghatározása:
1. legtöbb pont
2. egymás elleni eredmény
3. gólkülönbség
4. több rúgott gól.
 
A helyosztó – elődöntő – döntő mérkőzéseken döntetlen eredmény születik, úgy a csapatok 3-3 hétméteres rúgásokkal döntik el a végeredményt.
A tornán orvosi ügyeletet tartunk!
     Varga László edző, szervező  06-20-5791311 varga.l@freemail.hu      és   Tóth Tibor edző
II. GARDEN HOTEL KUPA
UTÁNPÓTLÁS TEREMLABDARÚGÓ TORNA
U-18 (1993.01.01. utáni születésűek)
 
2010. február 05. (szombat) 9.oo órától
 
VERSENYKIÍRÁS – PROGRAM
 
 
Helyszín:  2 nagy csarnokban, 100 m-re egymástól.
Szolnok, Tiszaligeti Sportcsarnok
Szolnok, Tiszaligeti Főiskola Sportcsarnok
 
A torna rendezői:     Szolnoki MÁV  Utánpótlás FC 
                                     Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft
                                      Szolnoki  Garden Hotel
 
Nevezett csapatok: Kecskeméti TE-ERECO,  DEBRECENI OLASZFOCISULI,  Szolnoki MÁV FC,        Szolnok  Megyei  Válogatott, Törökszentmiklós, Karcag, Cegléd, Jászberény.
 
2010-es Végeredmény:
 
1. Szolnoki MÁV FC
2. Tisza Volán SC
3. Kecskeméti TE
4. Eger SE
5. Ceglédi VSE
6. REAC
7. Szolnok megye válogatottja
8. Lurkó Focimánia
 
Nevezési határidő: Az első-tíz csapat nevezéséig, legkésőbb január 13-ig!
 
Technikai megbeszélés:  9.oo  órakor a Tiszaligeti Sportcsarnok Konferencia termében
Nevezési díj:  10.000.- Ft/csapat
 
Étkezési lehetőség:  ebéd -  1.000.- Ft/fő (3 fogásos)
 
A torna díjazása:
I. helyezett csapat: kupa, érem
II. helyezett csapat: érem,oklevél
III. helyezett csapat: érem, oklevél
 
Különdíjak:
- a torna legeredményesebb játékosa
- a torna legjobb kapusa
- a torna legjobb játékosa
- a torna legjobb hazai játékosa
 
Csapatlétszám:          12 fő játékos maximum!
A mérkőzéseken:       5+1 fő  tartózkodhat a pályán
Cserelehetőség:         6 fő  állandó jelleggel cserélhető (oda-vissza)
Pályaméret:               40 x 20 m-es
Kapuméret:                  3 x 2-es
Labdaméret:                 5-ös méretű
 
Játékidő:  csoportmérkőzéseken:   25 perc  
 
A torna lebonyolítási rendje:
A tornán résztvevő csapatok 2 x 4-es vagy 5-ös csoportban ( A - B ) lesznek sorsolva.
- az „A” csoport:  a Tiszaligeti Sportcsarnokban
- a „B” csoport :  a Tiszaligeti Főiskola Sportcsarnokban 
játssza le a csoporton belüli körmérkőzéseket a sorsolás alapján.
A csapatok a csoporton belüli körmérkőzések eredményei alapján döntik el a sorrendet.
A további mérkőzések a csoporthelyezések alapján az alábbiak szerint folytatódnak:
- az „A” –„B” csoportok első és második helyezettjei keresztbejátszással (A1-B2), (B1-A2)-vel játszik az elődöntőben.
- A döntőt a győztesek játsszák (I-II. helyért), a vesztesek (III-IV.) helyért játszanak.
A további csoporthelyezettek (V-VIII.) helyosztó mérkőzéseken döntik el a további végső helyezéseket. A3-B3, az V-VI. helyért, az A4-B4, a VII-VIII. helyért mérkőznek.
 
Az elődöntő, döntő mérkőzéseket a Tiszaligeti Sportcsarnokban,
a helyosztó mérkőzéseket (V-VIII-ig) a Tiszaligeti Főiskola Sportcsarnokban rendezzük meg.
 
 
Az öltözőben hagyott értékekért felelősséget nem vállal a rendezőség!
A tornán résztvevő csapatok játékosai saját felelősségükre versenyeznek!
 
Játékszabályok: a kispályás labdarúgás szabályai szerint!
 
- középkezdésből és kapukirúgásból közvetlenül gól nem érhető el!
- az oldalvonal mögül bedobással és berúgással hozható játékba a labda. Az ellenfél játékosai  3 m-re helyezkedhetnek el a pontrúgásnál és nem akadályozhatják a labda játékba hozatalát.
- szögletrúgás van.
- ha a labda  tetőt ér,  az ellenfél a felező vonalról közvetett szabadrúgással következik.
Kiállítási idő: 2 perc, illetve végleges (5 perc után egészül ki a csapat)
A véglegesen kiállított játékos a soron következő mérkőzésen nem játszhat. Súlyosabb vétség esetén a versenybizottság dönt a fegyelmi büntetés mértékéről.
 
A mérkőzés pontozása:
- győzelem: 3 pont
- döntetlen: 1 pont
- vereség: 0 pont
 
A csoporton belüli sorrend meghatározása:
1. legtöbb pont
2. egymás elleni eredmény
3. gólkülönbség
4. több rúgott gól.
 
A helyosztó – elődöntő – döntő mérkőzéseken döntetlen eredmény születik, úgy a csapatok 3-3 hétméteres rúgásokkal döntik el a végeredményt.
 
A tornán orvosi ügyeletet tartunk!
 
     Varga László edző, szervező  06-20-5791311 varga.l@freemail.hu      és   Tóth Tibor edző
 
Oldalmenü
Naptár
Diavetítő
Szavazás
Melyik csapatunk jut az első hat közé az Interligában?
2000
2001
2002
2003
Mindegyik