II. GARDEN HOTEL GYERMEK LABDARÚGÓ TORNA
U11 /2000-es korosztály/
SZOLNOK Tiszaligeti Körcsarnok és Főiskolai csarnok
 
2011. február 06. /vasárnap/
 

A csoport                                                     B csoport                                          C csoport        

Szolnoki MÁV 2000                                    Békéscsabai UFC                          Nyírsuli /Nyíregyháza/        
Csepel FC                                                     Szolnoki MÁV 2001                        Hirös-ÉP Kecskemét        
Jászberény                                                  Jászfényszarui VSE                      Szanda Focisuli        
Karcag                                                          Eger FC                                              Debreceni Olasz Focisuli        
Szolnok B                        


 

 
Körcsarnok                                                                                                          Főiskolai csarnok
 
8 - 8.25 Szolnoki Máv 2000 - Jászberény                                 8 - 8.25 Szanda Focisuli - Hirös-ÉP                                                                                                                                                             Kecskemét
8.30 - 8.55 Szolnoki Máv 2001 - Jászfényszarui VSE            8.30 - 8.55 Békéscasabai UFC - Eger FC
 
9 - 9.25 Karcag - Szolnoki MÁV 2000                                        9 - 9.25 Szanda Focisuli - Debreceni Olasz                                                                                                                                                                Focisuli
 
9.30 - 9.55 Szolnoki MÁV 2001 - Eger FC                                 9.30 - 9.55 Jászberény - Szolnok B
 
10 - 10.25 Nyírsuli - Hirös-ÉP Kecskemét                               10 - 10.25 Békéscsabai UFC - Jászfényszarui                                                                                                                                                                   VSE
 
10.30 - 10.55 Csepel FC - Karcag                                              10.30 - 10.55 Szolnok B - Szolnoki  MÁV 2000
 
11 - 11.25 Szanda Focisuli - Nyírsuli                                         11 - 11.25 Eger FC - Jászfényszarui VSE
 
11.30 - 11.55 Szolnoki MÁV 2000 - Csepel FC                        11.30 - 11.55 Jászberény - Karcag
 
12 - 12.25 Békéscsabai UFC - Szolnoki MÁV 2001                12 - 12.25 Nyírsuli - Debreceni Olaszfocisuli
 
12.30 - 12.55 Szolnok B - Karcag                                              12.30 - 12.55 Csepel FC - Jászberény
 
13 - 13.25 Debreceni Olasz Focisuli - Hirös-ÉP                      13 - 13.25 Szolnok B - Csepel FC
                                                                     Kecskemét
 
13.30 - 13.55 I. 4 közé  C 1  -  A 3                                                 13.30 - 13.55 8 közé jutásért B 3.  -  C 3.
 
14 - 14.25 II. 4 közé  A 2  -  B 2                                                      14 - 14.20 11. helyért  B 4 - C 4
 
14.30 - 14.55 III. 4 közé  B 1  -  C 2
 
15 - 15.25 IV. 4 közé  A 1  -  B3-C3 győztes
 
15.30 - 15.55 Elődöntő I.  -  II. győztes
 
16 - 16.25 Elődöntő III.  -  IV. győztes
 
16.30 - 16.55 3. helyért
 
17 - 17.25 DÖNTŐ
 
17.30 - 17.55 EREDMÉNYHIRDETÉS
 
 
Étkezési lehetőség:  ebéd -  1.000.- Ft/fő (3 fogásos)
 
 
 Kérjük mindenki visszajelzését!
 
A torna rendezői:     Szolnoki MÁV  Utánpótlás FC
                                     Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft
                                      Szolnoki  Garden Hotel
 
Varga László 06 - 20-5791311
varga.l@freemail.hu
Oldalmenü
Naptár
Diavetítő
Szavazás
Melyik csapatunk jut az első hat közé az Interligában?
2000
2001
2002
2003
Mindegyik