Jászkun Volán – General Service Nemzetközi Gyermek Labdarúgó torna,
2011.06.19 Szolnok, Tiszaligeti stadion füves pálya


2001-es korosztály 1x20” , 7+1 fő, nevezhető 12 fő.

A 2001-es korosztály mérkőzései a stadionban füves pályán 7+1, 5*2-es kapukra lesznek.
Csak bedobás, sorfal 5 méter, kapus földről hozza játékba a labdát. 

„A” csoport                                                                                               „B” csoport
Szolnoki MÁV UFC kék                                                                           Debreceni Olasz focisuli
Harta                                                                                                           Lurkó Focimánia
DVTK                                                                                                          Szolnoki MÁV UFC fehér
Vác                                                                                                             Szolnoki MÁV 2001

 

9:30           Szolnoki MÁV UFC kék – Harta
9:55           Szolnoki MÁV UFC fehér - Lurkó Focimánia
10:20         Szolnoki MÁV UFC kék – Vác
10:45         Szolnoki MÁV 2001 - Debreceni Olasz focisuli
11:10         DVTK - Harta
11:35         Szolnoki MÁV 2001 – Lurkó Focimánia
12:00         Vác - DVTK
12:25         Debreceni Olasz focisuli - Szolnoki MÁV 2001
12:50         Vác - Harta
13:15         Szolnoki MÁV UFC fehér – Lurkó Focimánia
13:40         Szolnoki MÁV UFC kék - DVTK
14:05         Debreceni Olasz focisuli - Szolnoki MÁV UFC fehér

14:30 A1 – B2 elődöntő
14:55 B1 – A2 elődöntő
15:20 A4 – B4 7.helyért
15:45 A3 – B3 5.helyért

16:10 3.helyért
16:35 1.helyért


17:15 Eredményhirdetés, Díjkiosztó

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Jászkun Volán – General Service Nemzetközi Gyermek Labdarúgó torna,
2011.06.19 Szolnok, Tiszaligeti stadion műfüves pálya

 

2002-es korosztály 1x20” , 5+1 fő, nevezhető 10 fő. 1-es műfüves pálya.

Az 2002-es korosztály mérkőzései a stadion mellett műfüves pályán 5+1, 3*2-es kapukra lesznek.
Oldalról bedobást kézzel és lábbal is játékba lehet hozni, sorfal 3 méter, kapus kézből hozza játékba a labdát. Természetesen szöglet van a kapusról is.

 

VÁLTOZÁS!

 

„A” csoport                                                                                                          „B” csoport
Szolnoki MÁV UFC kék                                                                                      Békéscsabai UFC
Görög Focisuli                                                                                                     Lurkó Focimánia
Szajol                                                                                                                   Szolnoki MÁV UFC fehér
Szanda Focisuli                                                                                                  Besenyszögi SE
Békéscsabai UFC "B"                                                                                       Abonyi KID FC

1-es műfüves pálya                                                                                    3-as műfüves pálya

9:00            Szolnoki MÁV UFC fehér – Abonyi KID FC
9:22            Szolnoki MÁV UFC kék – Szajol
9:44            Szolnoki MÁV UFC fehér - Besenyszög
10:06          Szolnoki MÁV UFC kék – Szanda Focisuli
10:28          Abonyi KID FC - Besenyszög                                                Békéscsabai UFC "B"-Szajol
10:50          Békéscsaba - Lurkó Focimánia
11:12          Görög Focisuli - Szajol
11:35          Besenyszög – Békéscsaba
11:57          Abonyi KID FC – Lurkó Focimánia                                       Békéscsabai UFC"B"-Szanda Focisuli
12:20          Szolnoki MÁV UFC kék – Görög Focisuli
12:42          Szolnoki MÁV UFC fehér – Lurkó Focimánia
13:04          Szajol – Szanda Focisuli                                                      Békéscsabai UFC "B"-Görög Focisuli
13:26          Békéscsaba – Szolnoki MÁV UFC fehér
13:48          Görög Focisuli – Szanda Focisuli                                       Békéscsabai UFC "B"-Szolnoki MÁV                                                                                                                                                                     UFC kék
14:10          Abonyi KID FC - Békéscsaba
14:35          Besenyszög – Lurkó Focimánia

14:57 A1 – B2 elődöntő
15:20 B1 – A2 elődöntő                                                                              9. helyért A5-B5
15:43 A4 – B4 7.helyért
16:05 A3 – B3 5.helyért

16:30 3.helyért
16:52 1.helyért

17:15 Eredményhirdetés, Díjkiosztó
 

Oldalmenü
Naptár
Diavetítő
Szavazás
Melyik csapatunk jut az első hat közé az Interligában?
2000
2001
2002
2003
Mindegyik