Jászkun Volán – General Service Nemzetközi Gyermek Labdarúgó torna,
2011.06.19 Szolnok, Tiszaligeti stadion műfüves pálya


2003-as korosztály 1x20” , 5+1 fő, nevezhető 10 fő.

A 2003-as korosztály mérkőzései a stadion mellett műfüves pályán 5+1, 3*2-es kapukra lesznek.
Oldalról bedobást kézzel és lábbal is játékba lehet hozni, sorfal 3 méter, kapus kézből hozza játékba a labdát. Természetesen szöglet van a kapusról is

 

„A” csoport                                                                                                     „B” csoport
Szolnoki MÁV UFC kék                                                                                Zagyvarékas
Görög Focisuli                                                                                               Vasas-Pasarét
Solt                                                                                                                  Szolnoki MÁV UFC fehér
Békéscsabai UFC                                                                                        Törtel
Jászberény                                                                                                   Abonyi KID FC


2-es műfüves pálya.                                                                                  3-as műfüves pálya.
9:00 Szolnoki MÁV UFC kék – Jászberény
9:22 Szolnoki MÁV UFC fehér - Abonyi KID FC                                        Zagyvarékas - Törtel
9:45 Solt – Jászberény
10:07 Vasas-Pasarét – Szolnoki MÁV UFC fehér                                  Abonyi KID FC – Törtel
10:30 Solt – Békéscsaba
10:52 Zagyvarékas – Szolnoki MÁV UFC fehér                                      Jászberény – Görög Focisuli
11:15 Szolnoki MÁV UFC kék – Békéscsaba                                         Törtel - Vasas-Pasarét
11:37 Solt – Görög Focisuli                                                                         Zagyvarékas – Abonyi KID FC
12:00 Jászberény - Békéscsaba
12:22 Szolnoki MÁV UFC fehér- Törtel
12:45 Zagyvarékas – Vasas-Pasarét                                                      Solt – Szolnoki MÁV UFC kék
13:07 Görög Focisuli - Békéscsaba
13:30 Vasas-Pasarét – Abonyi KID FC
13:50 Szolnoki MÁV UFC kék – Görög Focisuli

14:15 A1 – B2 elődöntő
14:37 B1 – A2 elődöntő
15:00 A4 – B4 7.helyért 9.helyért A5 - B5
15:25 A3 – B3 5.helyért

15:50 3.helyért
16:15 1.helyért

17:15 Eredményhirdetés, Díjkiosztó

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Jászkun Volán – General Service Nemzetközi Gyermek Labdarúgó torna,
2011.06.19 Szolnok, Tiszaligeti stadion műfüves pálya

 

2004-es korosztály 1x20” , 5+1 fő, nevezhető 10 fő. 4-es műfüves pálya.

A 2004-es korosztály mérkőzései a stadion mellett műfüves pályán 5+1, 3*2-es kapukra lesznek.
Oldalról bedobást kézzel és lábbal is játékba lehet hozni, sorfal 3 méter, kapus kézből hozza játékba a labdát. Természetesen szöglet van a kapusról is, a 2004-ben a hazaadás megfogható. 

 

„A” csoport                                                                                                     „B” csoport
Szolnoki MÁV UFC                                                                                          Nagykörű
Békéscsabai UFC                                                                                           Solt
Monor                                                                                                                Atletico Arad/román/
Abonyi KID FC                                                                                                  Ferencvárosi TC

9:30             Szolnoki MÁV UFC – Abonyi KID FC
9:55             Ferencváros - Nagykörű
10:20          Abonyi KID FC – Monor
10:45          Ferencváros - Solt
11:10          Békéscsaba – Szolnoki MÁV UFC
11:35          Atletico Arad - Nagykörű
12:00          Békéscsaba - Monor
12:25          Atletico Arad - Ferencváros
12:50          Abonyi KID FC - Békéscsaba
13:15          Atletico Arad - Solt
13:40         Szolnoki MÁV UFC - Monor
14:05         Nagykörű - Solt

14:30 A1 – B2 elődöntő
14:55 B1 – A2 elődöntő
15:20 A4 – B4 7.helyért
15:45 A3 – B3 5.helyért

16:10 3.helyért
16:35 1.helyért

17:15 Eredményhirdetés, Díjkiosztó
 

Oldalmenü
Naptár
Diavetítő
Szavazás
Melyik csapatunk jut az első hat közé az Interligában?
2000
2001
2002
2003
Mindegyik