Szolnoki MÁV UFC U12 - Airnergy Goldball Budapest   1 - 0  gól: Pataki Ádám

Csapatunk Szolnokon játszva, egy jó hangulata mérkőzésen,

vért izzadva szerezte meg a győzelmet. A lelkes és ügyes budapesti csapat,

nagy erőfeszítésekre késztette együtesünket, gyerekeink ma tompábban játszottak,

de mindent megtettek, hogy megnyerjék a mérkőzést és ehhez gratulálok nekik.

Tanulság, hogy a műfűvön is érdemes néha meccs előtt edzeni,

mert itt sokkal gyorsabb a játék és ne a mérkőzés ideje alatt keljen alkalmazkodni.

2.hely II.Rákóczi 2002

A játék elérte a célját, gratulálok minden játékosomnak!

Ferihegy-Vecsés U13 - Szolnoki MÁV UFC U12  0 - 4 /0-2/

gól: Vígh, Varga Bence, Juhász Attila, Szilágyi Márk

Kiss Zalán 6-

Kemenczés 6, Pataki 7, Kiss Domi 6, Kotula 6,

Varga 6, Juhász Attila 6, Mihályi 6 -

Kóródi 6, Vígh 6, Horváth 5-Csáki 6,Szokolai 6, Nagy Laci 6,

Juhász Máté 5,Sitku 6,Sipos 5, Szilágyi 6, Csirke 5.

Csapatunk jó hozzáálással már az elején eldöntötte a mérkőzést, a továbbikban tetszetősen

és eredményesen játszott. A szélekre kivitt labdákból rendre az ellenfél mögé kerültünk

a befejezésekbe hiba csúszott, de így is mindenkivel elégedettek lehetünk, gratulálok minden

pályára lépő játékosomnak.

2011. 10. 15. Bajnoki mérkőzés

Hatvan U13 - Szolnoki MÁV UFC U12

2:3  /1-1/

Góllövők: Kóródi Dávid, Horváth Dani, Sipos Márk

Keret: Bencze 6 - Bagossy 5, Komlósi 5, Csépe 5, Tóth 5- Varga 5, Mihályi 5, Szokolai 5-Kóródi 6, Kotula 5, Horváth  6

:Pataki 5, Vígh 5, Nagy Laci 5,Juhász Máté 5,Dombai 5, Kiss Zalán, Szilágyi 5, Kemenczés, Kiss Domi, Sipos 6

Több játékosunk játéklehetőséget kapott, így egy kicsit kapkodás jellemezte a játékunkat,  de így is sok gólhelyzetünk volt, ami rendre kihasználatlanul maradt, a végére azért örömteli, hogy ilyen összetételben is sikerült nyernünk.

SZÉP VOLT FIÚK! GRATULÁLUNK!

2011.10.08. Bajnoki mérkőzés

Szolnoki MÁV UFC U12 - Gödöllő U13

4:2 /1-2/

Góllövők: Sitku, Horváth Dani 2, Kóródi Dávid

Keret: Kiss Zalán 6 - Bagossy 6, Sitku 6, Juhász 5, Csépe 5 - Varga 6, Pataki 5, Szokolai 5, Kóródi 6, Vígh 5, Kotula 5 - Csáki, Mihályi 6, Tóth 5, Horváth 6, Sipos 5, Kemenczés 5,Komlósi 6

Küzdelmes mérkőzésen szép győzelmet aratunk, az első félidőben is többet támadtunk, de játékunkba még több hiba csúszott, és a gólokat az ellenfél szerezte. A 2. félidőben kettős cserével frissítettem a csapaton és  ők meghálálva a bizalmat,lendületesebbek lettünk, és sikerült megfordítani az eredményt, a végére meggyőzően játszva, ilyen arányban is megérdemelten nyertünk. Gratulálok a csapatomnak!

1 : 0 /0-0/

Csáki Kálmán 6 - Bagossy Joel 5,Juhász Attila 5,Kiss Dominik 5,Sitku Laci 5,  Horváth Dani 5, Varga Bence 5, Szokolai Viktor 5, Pataki Ádám 5, Kotula Máté 5, Kóródi Dávid 5, Kiss Zalán 6, Vígh Ádám 5, Tóth Fekete Zsolt, Csépe Zsolt 5, Nagy László, Juhász Máté, Dombai Ákos

Kiváló ellenféllel találkoztunk, mindkét csapat próbálta megbontani a másik védelmét, kevés sikerrel, az átlövések elhaltak a kapusok kezeiben. A 2. félidőben, 4 játékosunk kiséretében forgott be a hazai középpályás és fejezte be góllal.

A gól után erőteljesebbentámadtunk, de sajnos gólt nem sikerült szereznünk. A védelemnek még bátrabban, hangosabban és harcosabban, a középpályán lendületesebben, veszélyesebben és pontosabban, a támadóinknak még több beindulással és rámenősebben kell játszani, hiába játszunk becsületesen, ezért pontot nem adnak, próbáljuk hibáinkat javítani.

2011.09.24 szombat, Abony

Szolnoki MÁV U12 - Balassagyarmat U13

1-1 /1-0/

gól: Horváth Dani

Keret: Kiss Zalán 6 - Kemenczés 5, Kiss 5, Juhász 5, Bagossy 6-Varga Bence 6, Pataki Ádám 5, Szokolai 6 - Horváth 5, Sipos 5, Csáki 6, Tóth Fekete 5, Vígh 5, Danku 5, Komlósi 5, Juhász Máté, Nagy Laci 5, Szilágyi

A bajnokságban listavezető Balassagyarmat érkezett hozzánk, az első félidőben többet birtokoltuk a labdát és sikerült a vezetést is megszerezni, Ádó játszotta meg Horváth Danit, aki ügyesen befordulva helyezett a hálóba.

A mérkőzésen végig nagy küzdelem dominált, minden labdáért keményen meg kellett küzdeni, a 2. félidő elején 2 meghatározó játékosunkat is le kellett cserélni sérülés miatt, de továbbra is kiegyenlített erők mérkőztek. A vendégeknél egyéni szóló után sikerült egyenlíteni, de a végére mindent egy lapra feltevő csapatunk kezében volt a döntés, 3 perccel a vége előtt büntetőhöz jutottunk, de Horváth rosszul helyezett lövését bravúrral védte a kapus, a kipattanó talán még nagyobb ziccer volt, de nem bírtuk a hálóba kotorni.Játékosaink mindent megtettek agyőzelemért, de a szerencsét nem tudtuk magunk mellé állítani, így meg kellett az 1 ponttal meglégedni.

----------------------------------------

2011. szeptember 18. ,vasárnap 10 óra

Soroksár U13 - Szolnoki Máv UFC U12

1:0

A bajnokságban veretlen soroksári csapathoz utaztunk, műfüves pályán lejátszott találkozó első félidejében többet birtokoltuk a labdát és többet is támadtunk, a 2. félidőben is kevés helyzet alakult ki mindkét kapu előtt, majd a mérkőzés hajrájában a hazaiak csatára megelőzte a tétovázó védőnket és a hosszú felső sarokba rúgta a labdát.
Dicséret illeti mind a 18 játékost aki játéklehetőséget kapott.

Csáki 6 - Kemenczés 5, Sitku 6, Juhász Attila 5, Kotula 5- Varga Bence 6, Pataki Ádám 5,  Szokolai 5- Kóródi 5, Sipos 5, Horváth 5, Bencze Attila, Vígh Ádó, Mihályi, Csépe, Bagossy, Komlósi, Tóth Fekete.

Varga Bence 5/  Csirke 5/, Pataki Ádám 5 /Komlósi 5/, Szokolai 5 /Vígh 5/,-

Kóródi 7, Sipos 5/Bagossy 6/, Horváth 6.

Abonyban Cegléd ellen is megszereztük a három pontot.
Az első perctől támadólag léptünk fel és az egész mérkőzésen sorra alakítottuk a helyzeteket, a gólarány javítás csak a vendégek kiváló kapusának köszönhető, hogy nem sikerült.

A mérkőzésen csapatunk végig koncentráltan és kombinatívan játszott, a védekezésünkre is figyelni kellett mivel a kontráik életveszélyesek voltak a vendégegyüttesnek. Az első félidő közepén Horváth Dani szerzett labdát és csel után jobb lábbal a kapu sarkába bombázta.

Kóródi Dávid 5,Csépe.

Csapatunk kiválóan kezdte a mérkőzést, 5 perc után már 2-0-ra vezetünk.

További ziccereket alakítottunkde dekoncentráltan sorra hibáztuk el.

A 2. félidő elején egy labdavesztés után rosszul helyezkedtünk és

védekezési hibáinkat kihasználva fordított az ellenfél a mérkőzés végére.

Játékosaink a maradék 4 percben nekirontottak az ellenfélnek és

sikerült döntetlenre hozni az 1.félidőben már-már megnyert mérkőzést.

Tanulság, hogy a mérkőzés 70 percig tart, és végig koncentrálni kell,

dicséret a csapatnak az 1 évvel idősebbek elleni eredményhez és játékhoz!

Góllövők: Horváth Dani 3, Varga Bence, Szokolai Viktor

GRATULÁLUNK! SZÉP VOLT FIÚK! CSAK ÍGY TOVÁBB!

--

2011. 11. SZOMBAT 12 óra Abony

Szolnoki MÁV UFC U12 - Vecsés-Ferihegy Akadémia  U13   3 - 1 /2-0/  gól: Kotula Máté 2, Horváth Dani

Bencze 6 /Csáki 6/-

Bagossy 5, Pataki 6, Juhász Attila 5-

Kemenczés 5, Varga 5, Szokolai 5-

Kotula 6,  Horváth 6,Vígh 5, Szilágyi 5 ,

:Csépe 4, Nagy Laci 4, Juhász Máté 4, Sipos 5, Tóth 5, Kóródi 5,

Kiss Domi 5.

Az év utolsó mérkőzésén minden játékosom lehetőséget kapott, a játék így már akadozott,

de gyakorlásnak jó volt a mérkőzés. Az első félidőben sok támadást vezetve sikerült két akciót

góllal befejezni, a 2. félidőben a védekezésünk nagyon gyenge lett, így sokkal kevesebb

támadást tudtunk vezetni, a végére sikerült rendezni védekezésünket és újabb góllal eldönteni a mérkőzést.

Köszönöm minden játékosom éves munkáját.

Szolnoki MÁV UFC U12 - Soroksár U13  2 - 4 /0-1/ gól: Varga Bence, Pataki Ádám

Csáki 5-

Sitku 4, Pataki 6, Kiss Domi 5, Juhász Attila 5-

Varga 5, Kóródi 5, Szokolai 5-

Kotula 5,  Sipos 5, Horváth 6, Mihályi 6 ,

Szilágyi 5,  Komlósi 6, Csépe 5, Nagy Laci 5,

Kemenczés 5, Kiss Zalán 5, Tóth Fekete 5.

A első félidőben kapkodóan játszottunk, nem tudtuk megtartani a labdát,

és ezáltál mezőnyfölényt se sikerült kiharcolni a nagyon szervezett és

jó felépítésű, idősebb játékosokból álló vendégekkel szemben.

Sajnos az első félidő utolsó percében szöglet után sikerült vezetést szerezni

az ellenfélnek. A 2. félidőre nagy lendülettel jöttünk ki és sikerült megfordítani az

eredményt, de egy rossz hazaadást elcsípve a vendégek egyenlítettek.

A hiba megzavarta csapatomat és 2 újabb védői rossz helyezkedés miatt vereséget szenvedtünk.

Sajnos a mai mérkőzésen nem sikerült kombínatívan játszani és sok játékosom

megijedve az idősebb ellenféllel szemben, kishitűen játszott.

Gratulálok minden játékosomnak!

------------------------------------------------------------------------December 10 szombat

Műfüves torna Kiskunhalas

U13-as torna

Szolnok-Bácska Topoja 1-1 gól:Juhász Attila

Szolnok-Soltvadkert 6-1 gól:Juhász,Horváth 2,Pataki,Sipos,Szokolai  2.

Szolnoki Olaj csarnok, teremfoci

Szolnoki MÁV U11-U12 - Ferencváros U11  3 - 2 /2-0, 3-1/ gól: Mihályi,Szokolai,Vígh,

A mérkőzés játékosa U11-ben Mihályi Márkó

és U12 Szokolai Viktor

Játékosaim a nagypályás mérkőzés után, kíválóan játszottak a teremben, gratulálok a játékhoz.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Fájdalommal és megtört szívvel tudatjuk mindenkivel, aki szerette és ismerte,

hogy Ángyán Ricsi anyukája Méri Kata hosszú küzdelem után eltávozott közülünk.

Nyugodj békében Kata, tudjuk, hogy az angyalok vigyáznak rád!